אודותינו - משק מלר

אודותינו

לפני כ-40 שנה הגיעו למושב נעמ”ה שבצפון ים המלח זוג צעיר – פיני, מושבניק מחניאל, בן לחקלאים שורדי שואה, ואנה, שכ-10 שנים קודם לכן עלתה עם משפחתה לארץ ישראל מריגה שבלטביה, מתוך תחושת ציונות עמוקה. פיני ואנה מלר רצו להיות חלק ממושב חקלאי שמפריח את השממה, לעבוד את האדמה ולגדל גידולים חקלאיים וילדים בחבל ארץ מהמם בין נופי בראשית. הזוג הצעיר השקיע את מירב זמנו ומרצו בגידול ירקות ופרחים ובחלוף השנים הלכו והתמקצעו בגידול תבלינים טריים. תוך עבודה קשה, למידה מאומצת והתפתחות מתמדת, המשק הפך להיות שם דבר בגידול עשבי תיבול טריים, ופיני ואנה מלר הפכו להיות מגדלי הבזיליקום הגדולים בעולם, פשוטו כמשמעו! כיום המשק מייצא מגוון רחב של תבלינים לכל העולם. התבלינים של המשק מגיעים לאירופה, לארה”ב, ליפן ולמדינות נוספות וההתמחות של המשק היא בגידול בזיליקום עם ארומה מטריפה ועלים גדולים ובשרניים. התבלינים של פיני ואנה ידועים באיכותם הבלתי מתפשרת, טריותם וחיי המדף הארוכים במיוחד שלהם.

עם פרוץ הקורונה במרץ 2020 משק מלר של פיני ואנה, אותו זוג צעיר שהפך לזוג סבא וסבתא, נתקל באתגר חדש – מה עושים עם תוצרת כל כך איכותית כשהשמיים סגורים לייצוא והמסעדות ובתי המלון שבארץ סגורים לשיווק? ילדיהם של פיני ואנה, החתנים והכלה התגייסו להציל את המשק: פיני יצר מסלולי נסיעה, אנה, החתנים והכלה דאגו להזמנות וארבעת הילדים הסתובבו בכל רחבי הארץ לחלק את הסחורה המדהימה של המשק המשפחתי, בית-בית, יום-יום. בין הגלים של הקורונה ועם התאוששות המשק במדינה ומשק מלר בפרט, חזרו הילדים לעיסוקיהם. אולם ניצן, אחד מבניהם של פיני ואנה, החליט שמה שהתחיל בקורונה כנראה היה צריך לקרות מזמן וזה היה סימן בשבילו שהכל קרה לטובה וזה חייב להמשך. ניצן, שעד תקופת הקורונה עבד במסעדנות שנים רבות, ניהל מסעדות מצליחות ולמד מהי החשיבות של שרות ברמה הגבוהה ביותר, חבר לניר, בעלים ומנהל מסעדות וברים בעצמו, עם יכולות ניהול גבוהות והשקפת עולם מקצועית זהה לשל ניצן. יחד, הם חיברו בין עולמות הניהול, המסעדנות, תודעת השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לעולמם של אותו זוג צעיר שלפני 40 שנה הקים משק חקלאי שפרץ גבולות, אשר נמצא תמיד בהתקדמות ועם התוצרת הטובה והאיכותית ביותר שקיימת כיום בשוק, ויחד הם הקימו את משק מלר עד הבית!

אנו במשק מלר מביאים עבורכם, עד לפתח הדלת את התבלינים הטריים של פיני ואנה ויחד איתם תוצרת חקלאית משובחת ממיטב חקלאי הארץ – ירקות, פירות וגם מזווה עשיר ושווה למי שאוהב לבשל עם המוצרים האיכותיים ביותר שקיימים היום בעולם. אנו מאמינים כי שירות טוב, אדיב וחם הוא לב העשייה שלנו ועושים הכל כדי להעניק ללקוחותינו חוויה מעצימה ומענגת של
תוצרת חקלאית שמגיעה ללא תיווך – מהחקלאי ללקוח! מהשדה למטבח!

עולם ירוק וטוב יותר.
חשוב לנו שתדעו, שכדי להפוך את העולם שלנו לטוב יותר ולהשאיר את הטבע שלנו בריא ואיכותי גם לדורות הבאים, אנחנו מקפידים בכל שלב העשייה שלנו לשמור עליו ולדאוג שלא יפגע. שיקול מרכזי בקבלת ההחלטות שלנו הינו תמיד – שמירה על הטבע והסביבה. אנו אורזים במוצרים ממוחזרים / מתכלים, אוספים וממחזרים את אריזות המשלוח שלנו, ממעיטים בפלסטיק ומחזירים לטבע אהבה מידי יום. כחלק ממאמץ זה, אנו תמיד מציעים ללקוחותינו “אריזה אקולוגית” ואיסוף חוזר של קרטונים מבית הלקוח.
עזרו לנו לשמור על העולם שלנו ולהפוך אותו לירוק יותר.

משק מלר since 1983

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרו לחנות